partneři
logo CEPRONIV

metodicko-didaktická knihovna

V součinnosti s metodickým centrem CEPRONIV byla založena moderně vybavená specializovaná knihovna zaměřená na podporu praktické výuky německého jazyka. Vedle odborných publikací je zde postupně budována i sbírka aktuálních učebnic a dalších výukových materiálů. Knižní fond metodicko-didaktické knihovny byl vytvořen s velkorysou podporou Goethe-Institutu v Praze a Euroregionu Elbe/Labe a bude nadále průběžně rozšiřován. Všechny potřebné informace, včetně on-line přístupu do katalogu, naleznete ZDE.

Knižní fond, nacházející se ve volném výběru Vědecké knihovny UJEP v těsném sousedství Rakouské knihovny, je pro zainteresovanou veřejnost volně přístupný s běžnou otevírací dobou s možností absenční i meziknihovní výpůjčky (v rámci ČR). Knihovna mj. nabízí službu skenování zdarma.

Vědecká knihovna UJEP (nezaměňovat s podobně nazvanou ústeckou Severočeskou vědeckou knihovnou!) se nachází v univerzitním kampusu na adrese Pasteurova 5.

Nenašli jste, co potřebujete? Napište nám e-mail na ceproniv@ujep.cz a my se pokusíme váš námět na doplnění knihovny dle možností zohlednit.

 


Uložit

Katedra germanistiky FF UJEP
Pasteurova 13
400 96 Ústí nad Labem
Mgr. Petra Fuková, Ph.D. (vedoucí centra)
místnost B 111

E-mail: ceproniv@ujep.cz
Tel.: 475 286 477

V letním semestru 2023/24 (do 18.5.2024) Vám jsme k dispozici:

ÚT 10:00-12:00 h

ST 14:00-15:00 h

Dále dle předchozí domluvy.

 
partneri