Slavnostní otevření centra CEPRONIV

Ve středu 5. dubna 2017 od 15 hod. byla v prostoru volného výběru Vědecké knihovny UJEP (Pasteurova 5, Ústí nad Labem) zpřístupněna metodicko-didaktická knihovna a současně i oficiálně zahájena činnost samotného centra CEPRONIV. Slavnosti se zúčastnili vedle samotných učitelů a učitelek němčiny a studentů učitelství německého jazyka i rektor UJEP doc. Martin Balej, děkanka FF UJEP doc. Michaela Hrubá, ředitel Vědecké knihovny UJEP Mgr. Martin Pečiva a vedoucí Katedry germanistiky FF UJEP Renata Cornejo. Na závěr slavnosti zástupce ředitele Goethe-Institutu Praha a vedoucí jazykového oddělení dr. Knuth Noke a jednatelé Euroregionu Elbe-Labe Rüdiger Kubsch a Mgr. Vladimír Lipský předali symbolický dar knihovně.

Pozvánka ke stažení ZDE.

Slavnost se uskutečnila s laskavou podporou EU (Fond malých projektů Euroregionu Elbe-Labe).