Seminář: Práce s nesourodou skupinou

Nejen učitelé středních a vysokých škol a firemních kurzů, ale od zavedení rámcových vzdělávacích programů i základních škol se potýkají s tím, že ve třídě mají žáky na různé jazykové úrovni. Vypořádat se s tímto problémem není vůbec jednoduché, proto budeme v semináři společně hledat odpověď na otázku, jak na to. V současné době jsou naštěstí již k dispozici materiály, které nám ukáží, že to jde a nemusí to znamenat spoustu hodin přípravy navíc.

Seminář Práce s nesourodou skupinou je určen učitelům německého jazyka všech typů škol a je akreditován MŠMT. Účastníci semináře obdrží propagační dárky a certifikát. Za seminář se nevybírá žádný poplatek.

Termín: úterý 6. února 2018, 10:30 - 14:00

Místo konání: budova FF UJEP (Pasteurova 13), místnost A 306

Vyplněné přihlášky nebo přihlašovací údaje zasílejte nejpozději do 2. února 2018 na e-mail: hueber@hueber.cz

Přihláška a bližší informace jsou ZDE.

Seminář se koná s laskavou podporou nakladatelství Hueber.