Ve čtvrtek 20. prosince 2018 byla pro žáky Gymnázia Děčín s výukou německého jazyka uspořádána motivační ochutnávka germanistického studia formou seminářů a animací.">

Uni-Tag: Jazyková a kulturní animace v Děčíně

Ve čtvrtek 20. prosince 2018 byla pro žáky a žákyně vyšších ročníků Gymnázia Děčín s výukou německého jazyka uspořádána motivační ochutnávka germanistického studia formou vzorových seminářů a animací, která současně sloužila i k testování vzniklých animačních materiálů k daným tématům. Na programu byl:

• seminář k lokální německojazyčné literární tradici 16. - 18. století (Jan Kvapil)
  • seminář o rakouské literatuře (Karin Wozonig)
  • geocachingová hra o rakouských reáliích (off line)
Nabídka: Chtěli byste pro své žáky uspořádat podobnou vzorovou akci univerzitního typu? Domluvte si na e-mailu ceproniv@ujep.cz termín!
Tato akce a vytvoření animačních materiálů se uskutečnily s podporou fondů Evropské unie (Fond malých projektů Euroregionu Elbe/Labe).