partneři

Seminář: Aktivity pro začátečníky

Friderike Komárek: Aktivity pro začátečníky

Začátky výuky jsou především o prvním kontaktu s německým jazykem, a proto by se tato část měla stát základním kamenem výuky pro Vás i Vaše žáky. Záleží na Vás, zda bude žák jazyk vnímat jako lehký a zda se bude ve výuce cítit příjemně. Jste to právě Vy, kdo může ovlivnit, jak rychle se Vaši žáci dokáží učit mluvit. V tomto semináři si ukážeme metody a aktivity, kterými můžete svým žákům začátky výuky jazyka natolik ulehčit, že se naučí rychleji komunikovat v němčině.

 

 

Termín: pondělí 4. března 2019, 10:00 - 13:30
Místo: budova FF UJEP (Pasteurova 13), místnost A 306
Za seminář se nevybírá žádný poplatek. Seminář je akreditován MŠMT.
V případě zájmu prosíme o zaslání vyplněné přihlášky (ZDE JE KE STAŽENÍ POZVÁNKA A PŘIHLÁŠKAči přihlašovacích údajů e-mailem nejpozději do 27.2. 2019 na e-mail hueber@hueber.cz

 

 

Přihláška je závazná a vzhledem k omezenému počtu míst se semináře nelze zúčastnit bez předchozího přihlášení. V případě, že se nebudete moci na seminář dostavit, prosíme o co nejrychlejší informaci, abychom mohli uvolněné místo nabídnout náhradníkům. Účastníci semináře obdrží propagační výtisk učebnice Beste Freunde, Super! nebo Schritte international neu a certifikát.

 

Friderike Komárek žije v České republice od roku 1997. Od roku 2003 vede metodické semináře na Goethe-Institutu, pro nakladatelství Hueber a pro Spolek germanistů a učitelů němčiny (SGUN). Je spoluautorkou učebnice Super! a redaktorkou regionálních vydání učebnic Beste Freunde pro ČR a SR. V současné době vyučuje němčinu soukromě a ve firemních kurzech. Má zkušenosti s výukou na středních školách.

 

Seminář se koná s laskavou podporou nakladatelství Hueber.

 Zpět

Katedra germanistiky FF UJEP
Pasteurova 13
400 96 Ústí nad Labem
Mgr. Jan Kvapil, Ph.D. (koordinátor centra)
místnost B 112

E-mail: ceproniv@ujep.cz
Tel.: 475 286 482
Tel.: 732 921 250 (mobil)

V tomto letním semestru (do 20. května 2017) Vám jsme k dispozici:

ČT 13:00-14:00

Jinak dle předchozí telefonické nebo e-mailové domluvy.

 
partneri