Literatur? Nein, danke! Oder doch? (odpolední seminář) - AKCE ZRUŠENA!

Z důvodu onemocnění byla akce zrušena. O náhradním termínu vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Jak mohu z pozice učitele/ky integrovat do výuky literární texty? Nebude to mé žáky nudit, když už i v jejich mateřském jazyce čtou stále méně? V mém semináři se vám pokusím ukázat, jak s literárními texty efektivně pracovat ve výuce němčiny a jak s jejich pomocí lze cvičit všechny čtyři jazykové dovednosti (čtení, psaní, poslech a mluvení).

Lektorka: Mgr. Kateřina Kozáková

Termín: úterý 10. března 2020, 14 - 17 hod.
Místo konání: místnost B 306, budova FF UJEP (Pasteurova 12, Ústí nad Labem)
Přihlašování účastníků: emailem na ceproniv@ujep.cz nebo jankvapil@post.cz
Účast na semináři je zdarma!

Mgr. Kateřina Kozáková vystudovala učitelství německého jazyka na UJEP v Ústí nad Labem. V roce 2013 reprezentovala katedru germanistiky se svou diplomovou prací věnovanou didaktizaci knih Otfrieda Preußlera na studentské konferenci Pragestt. V roce 2015 získal její projekt "Die kleine Hexe und Krabat im DaF-Unterricht" třetí místo v soutěži Deutschlehrerpreis. Ve vzdělávání působí 20 let. Vyučuje děti i dospělé a vedle němčiny se věnuje i výuce češtiny pro cizince.